facebook

Питання та відповіді

Багато хто вважає, що грунтування поверхні не обов'язково. І найгірше, коли так вважають ті, хто займається оздобленням професійно. Грунтування поверхонь не просто обхідно, воно - обов'язкове. За допомогою грунтовки ми зміцнюємо основу, пов'язуємо пил, покращуємо адгезійні властивості основи до подальшого шару штукатурки, клею і т.д.

Після перемішування суміші з водою необхідно витримати замішаний розчин протягом 3-5 хвилин для того, щоб за цей час розчинилися всі хімічні добавки, що входять до складу даного матеріалу. Після витримування, так званого "дозрівання" суміші, розчин необхідно ще раз ретельно перемішати низькообертовим дрилем з насадкою-міксером, коректуючи консистенцію розчину. Таким чином, всі хімічні добавки будуть задіяні. Якщо не витримати 5 хвилин і повторно не перемішати суміш, то різко знижуються заявлені виробником властивості розчину.

Ні. В першу чергу, необхідно дотримуватись інструкцій виробника, де регламентуєма пропорція ANSERGLOB EG 61 з водою є 1:6. Деякі помилково думають, якщо розвести емульсію 1:2, то отримають більш ефективну ґрунтовку. Але в цьому випадку на поверхні утворюється глянцевий шар полімерної плівки, на який нанести штукатурку або ж фарбу буде важко.

Головне застосування даної емульсії- це ґрунтування слабковсмоктуючих поверхонь, таких як бетон, силікатна цегла, лицьова частина облицювальної плитки з метою збільшення адгезії. Так само ANSERGLOB EG 62 застосовується в фасадних системах скріпленої теплоізоляції: для консервації фасадів на зимовий період. Крім того, ANSERGLOB EG 62 рекомендується застосовувати перед нанесенням декоративних штукатурок. У таких випадках адгезійну емульсію необхідно тонувати під колір покриття, що наноситься.

Надмірне додавання води у дану суміш, тягне за собою розшарування по всьому масиву стяжки, «сегментацію». Якщо Вам важлива якість виконаного покриття, тоді необхідно дотримуватися всіх рекомендацій виробника що до застосування даного матеріалу, а так само дотримуватись пропорції води до суміші. В результаті чого Ви отримаєте міцне покриття, яке прослужить довгий час.

Стяжка - це проміжний вирівнюючий шар, служить для вирівнювання поверхні нижчого шару або перекриття, для розподілу навантажень по теплозвукоізоляційним шарам, додання покриттю заданого ухилу і укриття опалювальних елементів.

По закінченню 28 діб проходять всі основні усадочні процеси, і розчин набирає марочну міцність, вказану виробником.

Ні. При необхідності облицювання поверхні з ГКЛ, візьміть ANSERGLOB ВСХ 44. Так як цей клей, на відміну від ANSERGLOB ВСХ 33, є еластифікованим і витримує періодичні деформації (атмосферні дії і динамічні навантаження).

Максимальна фракція наповнювача клейових сумішей становить 0,63 мм. Щоб максимально проявилися адгезійні властивості суміші, мінімальна товщина клею повинна бути в три рази більше наповнювача і складати 2 мм.

Морозостойкость - это способность материала выдерживать в водонасыщеном состоянии многоразовое поочередное замораживание и оттаивание без существенных потерь прочности и массы. Характеризуется циклами замораживания, один цикл равен одному замораживанию и оттаиванию.

Для того щоб скріплена система теплоізоляції справно функціонувала тривалий час, необхідно подбати про правильно кріпленні плит утеплювача. По закінченню 3 діб після приклеювання утеплювача до стіни необхідно зробити додаткове механічне кріплення за допомогою спеціальних дюбелів, так як клейовий склад працює на зсув, а дюбеля на відрив. Щодо кількості та розташування дюбелів необхідно дотримуватися вимог «Технологічної карти на влаштування системи скріпленої зовнішньої теплоізоляції будівель та споруд із застосуванням матеріалів ANSERGLOB» або ДСТУ Б В.2.6-36:2008 «Фасадна теплоізоляція». І дотримуючись всіх інструкцій, надалі отримаєте фасад, яким Ви будете милуватися довгий час.

Екструдований пінополістирол (XPS) повністю паронепроникний, тому його використання в системах утеплення обмежена. Рекомендується використовувати екструдований пінополістирол тільки при утепленні цокольної частини будівлі. І приклеювання даного утеплювача проводиться клеями на бітумній основі. Можливе використання в системах утеплення, але якщо в будівлі є хороша примусова вентиляція. При цьому слід зауважити, що поверхня (XPS) надмірно щільна. Тому при застосуванні екструдуванної пінополистирольної плити в якості утеплювача перед приклеюванням до основи, необхідно провести механічну обробку її глянцевої поверхні з обох сторін. Так само вартість такого пінополістиролу велика і його використання в системах утеплення економічно недоцільно.

Для посилення клейового шару на поверхні плит утеплювача необхідно використовувати фасадну сітку, виготовлену з плетеного скловолокна, що утворює вічко 5х5 мм, фабрично імпрегновану протилужним покриттям. Сітка значно збільшує механічну стійкість гідрозахисного шару, який захищає теплоізоляційні плити від зовнішніх впливів і є основою для нанесення декоративного шару. Сітка повинна витримувати лужне середовище гідрозахисного шару. Щільність сітки для основного армування не повинна бути менше 145 г / кв.м. (рекомендується і застосовується 165 г / кв.м).

Ні. Щоб уникнути появи тріщин на оздоблювальному шарі штукатурки, нанесеної на газобетон, необхідно застосовувати суміш з високою водоутримуючою здатністю. В іншому випадку газобетон (маючи пористу структуру) адсорбує всю вологу з оздоблювального шару. Надалі вся штукатурка, не встигне набрати марочну міцність, потріскається. Для даного виду робіт необхідно застосувати мурувальну суміш ANSERGLOB ВСМ 12, яка призначена як для мурування, так і для шпаклювання поверхонь з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.

За рахунок додавання до складу модифікованих наповнювачів, насипна щільність даної суміші, зменшилася. Що спричинило за собою збільшення об’єму суміші. За рахунок цього даний склад полегшує виконання шпаклювальних робіт.

Витрата матеріалу, вказана в каталозі, отримана в лабораторних умовах і призначена для попередніх розрахунків. Причин перевитрати матеріалу на будівельному майданчику може бути декілька. Це погано вирівняні поверхні стін, множинні втрати суміші при нанесенні, використання неякісного інструменту для роботи, порушення технології нанесення і формування структури і т.д.т. д.

Якщо не захищати мінеральну штукатурку фарбуванням, то є ризик утворення висолів- білих солевапняних утворень на поверхні фасаду. Такі висоли утворюються через те, що волога, потрапляючи в гідрозахисний і оздоблювальний шар, вимиває незв’язане вапно і різні солі. Навіть, якщо всі матеріали як слід, пов’язані ( що практично неможливо), то потрапляючи на стіну дощ, забруднений містячи в атмосфері газами, має слабокислу реакцію, яка також сприяє утворенню таких солей. Втрачається естетичний вигляд фасаду. Щоб гарантувати відсутність висолів і міцність фінішного оздоблення фасаду, необхідно пофарбувати поверхню.

Ми рекомендуємо тонувати ґрунтовку АNSERGLOB EG 62, якщо плануємо використовувати її перед декоративною штукатуркою з фактурою «короїд». Це необхідно для того, щоб, коли формується «борозниста» фактура штукатурки, в місцях формування борозд грунт не був помітним. Це необхідно тільки у випадку використання вже тонованої штукатурки. Якщо використовується мінеральна штукатурка з фактурою «короїд» і штукатурний шар потім фарбується фасадною фарбою, тонувати ґрунтовку необов’язково.

Вся справа в тому, що зазвичай в реальних умовах робітники не чекають, коли всі шари ретельно гідратуються і просушаться. В осінньо-зимовий сезон також є підвищена вологість навколишнього повітря. Таким чином, в теплоізоляційному, гідрозахисному і оздоблювальному шарах присутня надмірна волога, навіть якщо здається, що все просушено. Якщо нанести акрилову штукатурку, або фарбу, то внаслідок дуже низької паропроникності акрилових матеріалів волога що знаходиться в основах консервується і більше того волога, що виходить в обидві сторони від акрилового покриття додатково насичує основу. Внаслідок коли настають сильні морози і особливо в ясний сонячний день, стіна нагрівається, в цей момент різниця парціального тиску водяної пари становить максимум і відбувається посилена міграція накопиченої вологи з системи утеплення в атмосферу. При цьому акриловий шар не справляється з вологопереносом і відшаровується від основи. Тому в таких випадках краще застосовувати силіконові фарби і штукатурки. А так само можливе застосування декоративних штукатурок на цементній основі ANSERGLOB.

Для облицювання цоколя можна використовувати усі види плиток з природнього, штучного і литого каменю. А також можливо виконати утеплення цоколя. Найкраще це проводити за допомогою екструдованого пінополістиролу. Для фінішного оздоблення відмінно підійде декоративна акрилова мозаїчна штукатурка ANSERGLOB з етикеткою «Цоколь», яка витримує всі несприятливі фактори атмосфери і впливи що утворюється під час дощу абразиву, потрапляючого на оздоблення цоколя. Крім того мозаїчна штукатурка добре миється водою.

Да, це є невід'ємною частиною декоративного покриття мозаїчної штукатурки, якщо вона застосовується зовні. Якщо дана штукатурка застосовується всередині приміщення, тоді вкриття акриловим лаком ANSERGLOB ES 86 здійснюється за бажанням.

Задати питання






X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob






(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме