facebook

Про компанію

ANSERGLOB

     Історія ANSERGLOB почалася в 1996 р. У той час на будівельному ринку існував величезний дефіцит вітчизняних матеріалів. Саме він посприяв відкриттю ринку товарів європейського виробництва, а з 1998 року впровадженню європейських технологій для власних виробничих потужностей. Продукція ANSERGLOB користувалася все більшою популярністю, і необхідність розширювати виробництво стала очевидною. Так у 2008 році почав роботу новий комплекс з виробництва сухих будівельних матеріалів (м. Херсон) з технологічною лінією сучасного світового рівня. У 2011 році запускається завод з виробництва дисперсійних матеріалів (м. Херсон). У 2013 році введено в експлуатацію другий завод з виробництва сухих будівельних сумішей (м. Житомир). Потім, у 2016 та 2017 роках, - заводи по виробництву пінопласту в Херсоні та Житомирі відповідно. В 2019 році розпочато нове виробництвр тонуючих концентратів у м. Херсоні. В 2021 р. розпочато нове виробнитцтво - экструдованого пынополыстиролу (м. Херсон). На сьогодні під ТМ ANSERGLOB випускається більше 50-ти найменувань сухих сумішей, 30-ти дисперсійних матеріалів та пінопласт (EPS, XPS). Всі заводи спроектовані й побудовані передовими європейськими концернами. Високотехнологічне обладнання та автоматизоване управління процесом всього виробництва дозволяють виробляти будівельні матеріали, що повністю відповідають сучасним вимогам ринку.

     Незмінно висока якість продукції – головний пріоритет компанії, саме це відображає слоган AXIOM OF QUALITY (укр. Аксіома якості). Підтвердженням тому є численні нагороди національного конкурсу «Сто кращих товарів України» та участь у регіональних виставках. На виробництві використовується сучасна сировинна база від провідних світових брендів, впроваджений потрійний контроль якості продукту, який здійснює сертифікована лабораторія. Крім того, в ній розробляються новинки на підставі сучасних будівельних тенденцій, удосконалюються продукти, що вже випускаються.
    Наша компанія націлена на довгострокові партнерські відносини завдяки злагодженій роботі команди професіоналів і виконання взятих на себе зобов'язань. Продукція ANSERGLOB представлена і пізнавана у всіх регіонах України. Своїм партнерам ми пропонуємо не тільки високоякісні товари, а й післяпродажну підтримку, гарантію на експлуатацію продуктів.
      Компанія «АСКОНА-ПІВДЕНЬ» є партнером УСПП, активно просуваючи програми підтримки населення щодо економії енергоресурсів. Найважливішим етапом термомодернізації будівлі є утеплення зовнішніх стін. Для цього підприємство пропонує готове рішення - сертифіковану систему скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Крім того, з 2017 року технологічна служба ТОВ «АСКОНА- ПІВДЕНЬ» проводить безкоштовний енергоаудит будівель, який дозволяє визначити наскільки доцільно використовуються енергоресурси з подальшою розробкою рекомендацій щодо підвищення ефективності.
    Соціальна відповідальність - ще один пріоритетний напрямок ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ». Підприємство створює найкращі умови для своїх робітників, працює над доброустроєм прилеглих територій, бере участь в соціальних проектах України. У 2017 році компанію було включено до Реєстру великих платників податків. Того ж року Житомирська філія була визнана кращим підприємством регіону. Для керівництва і колективу благодійність - не порожній звук, разом ми намагаємось допомагати іншим. Група компаній ANSERGLOB була відзначена дипломом національно конкурсу «Благодійна Україна». Наш колектив об’єднує не тільки любов до своєї роботи, а ще і єдині цінності.

Пріоритети нашої фірми

 • Працювати ефективно, відповідально і прибутково
 • Знаходити та зберігати партнерів, виробляючи та пропонуючи продукти та послуги, вигідні для них як за ціною так і за якістю
 • Забезпечувати високу якість кожного виробничого процесу зусиллями всіх співробітників підприємства
 • Досягати в роботі високих показників і забезпечувати довгострокову, стійку позицію на ринку
 • Конкурувати чесно, дотримуючись моральних та законодавчих норм, не перешкоджаючи іншим вільно конкурувати з нами
 • Гарантувати екологічну безпеку продукції

Ми працюємо за двома основними напрямками:

 • Розробка і виробництво фарб, емульсій, декоративних та будівельних сумішей, пінопласту ANSERGLOB
 • Гуртова реалізація та після продажна підтримка будівельних матеріалів

Наша мета:

 • Якість
 • Ефективність
 • Досконалість

X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob


(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме