facebook

Блог

Зустрічайте новинку!

04 вересня 2020

Зустрічайте нову декоративну силіконову штукатурку ANSERGLOB "баранець" з грануляцією зерна 1,5 та 2,0 мм, що призначена для виконання декоративного оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.

Зустрічайте новинку!

23 червня 2020

Зустрічайте нову декоративну акрилову штукатурку ANSERGLOB "баранець" з грануляцією зерна 1,5 та 2,0 мм, що призначена для виконання декоративного оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.

Зустрічайте новинку!

04 червня 2020

Зустрічайте нову суміш ANSERGLOB ВСХ 41 PRO, що призначена для улаштування гідрозахисного шару, а також для приклеювання пінополістиролу, піноскла і мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель та споруд.

Зустрічайте новинку!

18 квітня 2019

Ми запустили нове виробництво тонуючих концентратів для різноманітних матеріалів.
Це надає можливість створити свій унікальний колір, якого немає в жодній системі тонування.

Енергетичний аудит будівлі

12 вересня 2017

    Кожен з нас хоче менше витрачати на обігрів свого будинку, знизивши при цьому витрати тепла. І це цілком можливо, потрібно тільки розібратися в тому, як раціонально витрачати енергоресурси. Перший помічник в цьому - енергоаудит.
    З цього року технологічний відділ ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ» безкоштовно проводить енергоаудит будівель, термомодернізація яких проводиться матеріалами ANSERGLOB, крім того, ми надаємо послугу перевірки будівлі тепловізором! 

Основні помилки утеплення фасаду (частина перша)

19 липня 2017

     Енергоефективність будівель і споруд, зокрема - теплоізоляція, найбільш популярне питання в будівництві і ремонті в наші дні. Якісне утеплення будівлі скорочує тепловтрати на 50%, а відповідно і витрачені кошти. Однак, варто звернути увагу, на те, що при неправильному підборі матеріалу або при порушеннях технології виконання робіт ефект від теплоізоляції можна звести до нуля. Для того щоб цього не сталося необхідно знати і розуміти які помилки відбуваються при виконанні утеплення будівель і споруд. Фахівці нашої технологічної служби вибрали найпоширеніші помилки, про які ми Вам і розповімо.

Розпочато нове виробництво у м. Житомир!

23 червня 2017

В цьому році побудований новий завод з виробництва пінопласту під ТМ ANSERGLOB у м. Житомир.
Відтепер сумарна потужність виробництва двох заводів становить 4000 м куб/добу
Продукція виготовляється згідно державного стандарту ДСТУ.

Введення нового стандарту В.2.6-31: 2016 «Теплова ізоляція будівель»

19 червня 2017

        Наказом Мінрегіонбуду України з 1-го квітня 2017 року на території країни набрав чинності новий будівельний стандарт, що стосується теплоізоляції будівель і споруд.

ПРОГРАМУ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ ВІДНОВЛЕНО У 2017 РОЦІ

16 червня 2017

       В найближчих планах розвитку енергоефективності країни – термомодернізація та впровадження зводу Європейських стандартів (ЕN) як національних стандартів. Одночасно з цим Україна скасовує конфліктні національні стандарти, зокрема міждержавних стандартів (GOSТ/ГОСТ), розроблених до 1992 року.               

Відеоуроки з виконання робіт матеріалами ANSERGLOB

23 травня 2017

Шановні відвідувачі нашого сайту! Для Вашої зручності ми зняли цикл відео уроків по роботі з нашими матеріалами. Усі відео доступні на нашому youtube каналі, а також на сторінці кожного продукту на сайті!

Завантажити ще
X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob


(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме