facebook twitter google linkedin google+

Участь у щорічній виставці "Наш Дім"

11 листопада 2015

       У період з 6-го по 8-е жовтня 2015 продукція ТМ "ANSERGLOB" була представлена на щорічній спеціалізованій виставці "Наш Дім" у Херсоні, організатором якої виступив ПФ "Експо - Центр". Захід був присвячений енергозбереженню, термомодернізації будівель, а також сучасним технологіям і матеріалам в даній сфері.

экспозиция ANSERGLOB "Планируешь утепляться? Узнай как сэкономить!"
      Тематика енергоефективності особливо актуальна для України, це доступний спосіб, що дозволяє значно знизити споживання ресурсів, зробивши своє житло ще комфортніше! Економія від повної модернізації будівлі складає не менше 50% енергоносіїв.

       Участь нашої компанії проходило під девізом "Плануєш утеплюватися - дізнайся як заощадити!", в рамках участі в державній програмі підтримки населення щодо економії енергоресурсів (докладніше, як стати учасником програми читайте на нашому сайті). ТМ ANSERGLOB, яка також є членом Український союз промисловців і підприємців, пропонує повний комплекс матеріалів для утеплення будинку.

Наши специалисты отвечают на вопросы посетителей

      Для багатьох відвідувачів було важливо дізнатися, як отримати державну компенсацію на утеплення будинку, про що докладно інформували наші представники. Крім того, технічні консультанти ділилися своїми рекомендаціями про устрій системи теплоізоляції і правильному застосуванні матеріалів для отримання максимальної ефективності!

технические специалисты ANSERGLOB делятся тонкостями работы с материалами

     Наша компанія висловлює подяку ПФ "Експоцентр" за актуальність обраної тематики виставки, якісну організацію заходу та надані виставкові послуги!

Экспозиция ANSERGLOB на выставке "Наш дом" в г. Херсоне

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Додати коментар

Вы пишите ответ на отзыв

X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob


(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме