facebook

ПРОГРАМУ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ ВІДНОВЛЕНО У 2017 РОЦІ

16 червня 2017

    В найближчих планах розвитку енергоефективності країни – термомодернізація та впровадження зводу Європейських стандартів (ЕN) як національних стандартів. Одночасно з цим Україна скасовує конфліктні національні стандарти, зокрема міждержавних стандартів (G0SТ/ГОСТ), розроблених до 1992 року.

     В  рамках підтримки населення щодо заощадження Рішенням Уряду від 8 лютого 2017 року відновлено дію Урядової програми з енергоефективності у 2017 році. Суми відшкодування, які надаються учасникам Урядової програми, залишаються незмінними у порівнянні з минулим роком, детальніше читайте на нашому сайті. Етапи впровадження теж залишаються незмінними: обстеження, проведення енергоаудиту, визначення пріоритетності заходів, кредитування, видача компенсації, виконання монтажно-будівельних робіт. 

     Енергоаудит – перший крок до комфортних умов життя. Він проводиться з метою визначення відповідності фактичних/розрахункових енергетичних характеристик, а також надання рекомендацій щодо здійснення енергозберігаючих (енергоефективних) заходів. Фахівці ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ» проводять повний енергоаудит, що включає в себе безпосередньо аудит, рекомендації, резолюцію та розрахунок періоду окупності інвестувань. Ми завжди раді Вашим звертанням за кваліфікованою консультацією! 

   Впровадження енергоефективних заходів у будинку принесе його мешканцям чимало переваг: зменшення енергоспоживання, заощадження коштів сімейного бюджету на рахунках за комунальні послуги, створення комфортних умов проживання та підвищення вартості квартири чи будинку загалом. Нещодавно Держенергоефективності спільно з проектами IFC, USAID провело опитування дослідження ефективності програми. Результат доводить: комплексна термомодернізації дає змогу майже удвічі зменшити рахунки за комунальні послуги для його мешканців. (за матеріалами сайту Держенергоефективності)

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Додати коментар

Вы пишите ответ на отзыв

X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob


(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме