facebook twitter google linkedin google+

Про компанію

TM «ANSERGLOB»

Початок своєї діяльності компанія відносить до 1996 року, вперше представивши будівельні матеріали українському споживачеві. Трохи пізніше виникла ідея організувати виробництво сухих будівельних сумішей, які згодом отримали назву ТМ ANSERGLOB. Якісна продукція, правильний менеджмент і постійний розвиток допомогли досягти високих результатів і впізнаваності на ринку. Назва була вибрана не випадково: Anser - гусак, в перекладі з латині. Гусяче перо - символ відродження, чистоти і якості. Glob - перекладається як «куля», символізує нашу планету. Одними із стандартів виробництва для нашої компанії є обмеження викидів в атмосферу і гідросферу з метою поліпшення загальної екологічної обстановки та заощадження природних ресурсів.

Ось уже 20 років продукція ТМ ANSERGLOB славиться екологічною безпекою і високою якістю. Всі ці роки чесність і відповідальність були основними пріоритетами: в технології виробництва продукції, у відношенні до персоналу компанії, в роботі з конкурентами. Як результат, невелике промислове підприємство виросло до двох заводів сухих будівельних сумішей в Херсонській та Житомирській областях, а також виробництва дисперсійних матеріалів, побудованих у відповідності з європейськими технологіями енергозбереження, економії енергоресурсів, безпеки і продуктивності.

Товари ТМ ANSERGLOB продаються по всій Україні, забезпечуючи споживачів безперебійним постачанням будівельних матеріалів. Якість продукції нашої торгової марки підтверджено міжнародним стандартом ISO 9001: 2009. Щорічно наша компанія бере участь у виставках і конкурсах де демонструє свої досягнення. Численні дипломи ТМ ANSERGLOB служать прямим тому підтвердженням. Ми ставали неодноразовими призерами різних продуктів в номінації "100 кращих товарів України». Так, наприклад, в 2013 році суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 була відзначена нагородою "100 кращих товарів України 2013" в номінації промислові товари для населення.

Ми проводимо роботу на випередження попиту на ринку, аналізуючи ситуацію щодня, саме тому наші розробки завжди актуальні для споживачів. Щорічно ТМ ANSERGLOB поповнює свій асортимент 5-10 новинками у сфері сучасного будівництва. Своїми знаннями та унікальними методиками ми ділимося на навчальних семінарах, які проходять по всій території України.

ТМ ANSERGOB динамічно розвивається, підвищуючи якість вироблених товарів, і розширює ринки збуту. Вибудовуючи партнерські відносини, наша компанія завжди ґрунтується на принципах чесного і взаємовигідного співробітництва. Завдяки такій роботі ТМ ANSERGLOB сформувала образ позитивного і надійного виробника, популярного на ринку будівельних матеріалів, керуючись принципом: "Наша Якість - Ваш Успіх!"

Пріоритети нашої фірми:

 • Працювати ефективно, відповідально і прибутково
 • Знаходити і зберігати партнерів, виробляючи і пропонуючи продукти та послуги, вигідні для них як за ціною так і за якістю
 • Досягати в роботі високих показників і забезпечувати довгострокову, стійку позицію на ринку
 • Конкурувати чесно, дотримуючись моральні та законодавчі норми, не перешкоджаючи іншим вільно конкурувати з нами
 • Забезпечувати високу якість кожного виробничого процесу зусиллями всіх співробітників підприємства
 • Гарантувати екологічну безпеку продукції

Ми працюємо за двома основними напрямками:

 • Розробка і виробництво будівельних сумішей Anserglob
 • Оптова реалізація оздоблювальних і будівельних матеріалів

Наша мета:

 • Якість
 • Ефективність
 • Досконалість
X

Стати дилером

Залиште ваші координати, ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити співпрацю

X

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ пінопласту

X

Дякуємо, заявка успішно відправлена!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

X

Дякую, Ваше замовлення успішно відправлено!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

X

Хочу працювати в anserglob


(doc, docx, pdf)

Прикріпити резюме